Dziękujemy za pomoc w usunięciu awarii w Szpitalu!

Wczorajszego wieczora mieliśmy w naszym Szpitalu awarię zasilania elektrycznego części budynku. Prace naprawcze trwały kilka godzin. Pełniący dyżur personel szpitala zadbał o bezpieczeństwo pacjentów. Pracownicy Działu technicznego z sukcesem zdiagnozowali i usunęli awarię przy wsparciu firmy EL-KRO Mateusz Krosny. Dział informatyki wspierał personel medyczny i techniczny dbając o bezpieczeństwo systemów informatycznych, od których uzależniona jest sprawna praca praktycznie każdej komórki w Szpitalu. W tej wytężonej pracy bardzo pomagali nam Strażacy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Energetyk Gminy Pszczyna. Jak zwykle, mogliśmy liczyć na szybką i niezawodną pomoc Zarządu Powiatu Pszczyńskiego oraz Burmistrza Pszczyny. Ich nieustanna troska o Szpital sprawia, że nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale każdego dnia nie czujemy się osamotnieni w staraniach o bezpieczny rozwój Szpitala.

W chwili obecnej Szpital pracuje bez zakłóceń. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tej nocy pomagali nam zadbać o bezpieczeństwo Szpitala w czasie tych kilku godzin oraz wszystkim, którzy pracowali by usunąć awarię i przywrócić Szpital do działania.