Wygasa umowa z NFZ na udzielanie świadczeń w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej

Szanowni Państwo,

informujemy, że w czerwcu 2024 roku przyjmiemy ostatnich pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od lipca 2024 r. nie będziemy już realizować żadnych świadczeń dla pacjentów w ramach umowy z NFZ.

Zgodnie z przepisami, wszyscy pacjenci którzy są zapisani w naszej placówce w kolejce oczekujących na realizację świadczeń będą mogli zrealizować te świadczenia w każdej innej placówce medycznej posiadającej podpisaną umowę na wykonywanie świadczeń w ramach fizjoterapii ambulatoryjnej zgodnie z możliwościami danej placówki.

Pacjenci, którzy wpisani zostali do naszego Zakładu na listę oczekujących, otrzymają informację z Narodowego Funduszu Zdrowia o wykazie palcówek realizujących zabiegi fizjoterapii ambulatoryjnej celem ustalenia dogodnego terminu przyjęcia w wybranej przez siebie placówce. W razie dodatkowych pytań związanych z ustaleniem terminu należy kontaktować się z Narodowym Funduszem Zdrowia, nr tel. 800 190 590